Łączna liczba wyświetleń

środa, 14 sierpnia 2013

Pazurkowy wieczór.

                                                          Strasznie, ale to strasznie dziś u mnie zimno:( Ale są plusy tego,  zrobiłam sobie pazurki, czytałam książkę i odpoczywałam.
a wyglądało to mniej więcej tak --->
 Czas umilały mi pięknie pachnące świeczki z IKEI oraz Selah Sue<3

Zestaw z którego dziś korzystałam przy robieniu paznokci, postawiłam na kolor nude i odrobinie złotego brokatu. Polecam Wam produkty do paznokci z AllePaznokcie, są mega tanie i w dodatku dobre jakościowo, jeszcze się na nich nie zawiodłam i ciągle do nich wracam.Żel którego użyłam jej z firmy Simpy Nail i właściwie to mam go pierwszy raz, rozprowadzał się bardzo dobrze, napiszę za jakiś czas jak się sprawował.
Wyszło mi tak, UPS teraz widzę,że nad kształtem małego paznokcia muszę jeszcze popracować ;)
Jak Wam się podoba? Stawiacie na klasykę czy szaleństwo?


Dobranoc.
M.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz