Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 15 sierpnia 2013

 cześć dziewczyny! 
Od rana miałam pracowity dzień;)) malowałam 3 piękne kobietki na wesele;)) wyszło cudownie, mam nadzieję,że pozwolą mi udostępnić to tutaj i Wam pokaże ! 
Ja rano wyglądałam tak;p
                                                            Codziennie nakładam rano wałki, by nie suszyć ani nie prostować włosów, dodatkowo zaczęłam intensywnie o nie dbać( wkrótce przedstawię historię moich włosów).
 aaaa... później tak ;)
 Bardzo ale to bardzo lubię intensywny kolor na ustach, tutaj L'oreal caresse 07. jest CUDOWNY, utrzymuje się długo i wielki plus za to,ze dodatkowo nawilża co jest rzadkością przy długotrwałych szminkach.
Mam na sobie również marynarkę i zwykły basic z H&M, zresztą i biżuterię również. I jeansowe spodenki z River Island ;)


Zamierzam już dziś tylko do końca pić ciepłą zielona herbatę i dokończyć książkę Emily Giffin "Pewnego dnia''. Polecam z całego serca, jest bardzo dobra! :)
Buziaki wracam do przyjemnego czytania!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz