Dziś doszła moja szczotka Tangle Teezer, nie trzeba jej nikomu przedstawiać;)
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej szczotki, myślałam sobie kolejny rozreklamowany i drogi jak na szczotkę bubel... Moja siostra jakiś czas temu ją kupiła i miałam okazję przed zakupem ją testować i jestem zachwycona!
Moje tragiczne w rozczesywaniu włosy nie sprawiają mi już kłopotu:D CUDOWNIE rozczesuje nie szarpiąc włosów.
Kupiłam wersję kompaktową by mi się jej ''ząbki'' nie łamały w torebce, jednak ma ona dla mnie mały minus, bo wolałabym, żeby była takiej wielkości jak wersja bez ''zamknięcia''.
Więc dziewczyny jeśli macie problem z rozczesywaniem włosów to szczerze Wam polecam, zresztą ma same pozytywne recenzje u blogujących dziewczyn.
Warto zainwestować:))
W dodatku ogromny plus za piękny desing!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz