Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 sierpnia 2013

dzień dobry! :)

Postanowiłam dziś przetestować maskę z glinki błękitnej do cery normalnej.
Ma świetny naturalny skład ale.... po pierwszym razie nie jestem zachywcona bo:
- ma taki mocny chemiczny zapach(aż dziwne przy takim składzie)
-powinno się ją trzymać około 20 min ja musiałam ją zmyć już po 10 min ponieważ czułam straszliwe swędzenie, używałam już wielu glinek i nigdy takiego efektu nie czułam.
-po zdjęciu czułam jednak małą różnice w nawilżeniu. 
Jedak zużyję ją do końca, może się polubimy.


A to mały zakupowy haul z wczorajszych zakupów . Przepiękna torebka z H&M. Cena oto 149,90 zł ale jest wykonana solidnie i wygląda jak ZARA. Prawda?
Dostępne są w dwóch wydaniach kolorystycznych : czarna i butelkowa zieleń.



   Dodatkowo kupiłam kolczyki, obie pary po 19.90:)
Bardzoooooooooooo ale to bardzo lubię biżuterię z H&M





Dla przetestowania kupiłam również szminkę i błyszczyk również z H&M. Przeczytałam ostatnio,że sprawują się dość dobrze i że są nawet trwałe. Obecnie w najnowszej kolekcji są przepiękne odcienie, zaczynając od delikatnych nude kończąć na gorących czerwieniach !
Przetestuje i napisze Wam czy jestem z nich zadowolona ;)
Błyszczyk-14,90
Szminka- 19,90 ( ale nie jestem pewna);P

Te kolorki mnie zachwyciły!
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz