Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 sierpnia 2013

Make up na randkę.

Moja propozycja delikatnego make up'u na randkę .
 Jak Wam się podoba?

 






dzień dobry! :)

Postanowiłam dziś przetestować maskę z glinki błękitnej do cery normalnej.
Ma świetny naturalny skład ale.... po pierwszym razie nie jestem zachywcona bo:
- ma taki mocny chemiczny zapach(aż dziwne przy takim składzie)
-powinno się ją trzymać około 20 min ja musiałam ją zmyć już po 10 min ponieważ czułam straszliwe swędzenie, używałam już wielu glinek i nigdy takiego efektu nie czułam.
-po zdjęciu czułam jednak małą różnice w nawilżeniu. 
Jedak zużyję ją do końca, może się polubimy.


A to mały zakupowy haul z wczorajszych zakupów . Przepiękna torebka z H&M. Cena oto 149,90 zł ale jest wykonana solidnie i wygląda jak ZARA. Prawda?
Dostępne są w dwóch wydaniach kolorystycznych : czarna i butelkowa zieleń.



   Dodatkowo kupiłam kolczyki, obie pary po 19.90:)
Bardzoooooooooooo ale to bardzo lubię biżuterię z H&M





Dla przetestowania kupiłam również szminkę i błyszczyk również z H&M. Przeczytałam ostatnio,że sprawują się dość dobrze i że są nawet trwałe. Obecnie w najnowszej kolekcji są przepiękne odcienie, zaczynając od delikatnych nude kończąć na gorących czerwieniach !
Przetestuje i napisze Wam czy jestem z nich zadowolona ;)
Błyszczyk-14,90
Szminka- 19,90 ( ale nie jestem pewna);P

Te kolorki mnie zachwyciły!
 


wtorek, 20 sierpnia 2013

Trochę o pędzlach Real Techniques

W końcu mam i ja!
Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na zakup tych oto pędzli.
Testuje je od 3 dni i muszę Wam powiedzieć,że to były dobrze wydane pieniądze.
Kupiłam je w promocyjnej cenie po 88 zł (plus przesyłka) na Minti Shop.
Pośród dużego wyboru zestawów ja wybrałam ten składający się z 3 pędzli:
1.pędzla do podkładu,
2.pędzla multi-task do aplikacji pudru, różu i bronzera,
 3.uniwersalnego pędzel do cieni.

                                                   
 Wszystkie produkty wykonane są ze sztucznego włosia typu TAKLON, bardzo miłego w dotyku oraz aluminiowej rączki z gumowym zakończeniem.
                                         Wyglądają bardzo fajnie, przypadła mi do gustu ich kolorystyka, ładne prawda?:)


Bardzoooooooooo się polubiłam z pędzlem do podkładu, do tej pory używałam HAKURO H51, nie byłam z niego zadowolona, był za duży, pochłaniał duże ilości podkładu, przez co częściej musiałam kupować nowy. 
   Ten jest bardzo przyjemny w dotyku, włosie delikatne, nie podrażnia skóry, jest mniejszy dzięki temu dokładniej dociera we wszelkie ''zakamarki'' ;) Bardzo szybko i sprawnie rozciera się nim podkład bez efektów plam.

Pędzel do różu, pudru i bronzera również sprawdza mi się bez zarzutu.
 Jak dla mnie jest idealnej wielkości. I tak wspaniale mięciutki :)))

 Warto w nie zainwestować. Dobra cena za bardzo dobrą jakość!         


   A tutaj dzienny makijaż wykonany obecnie moimi pędzlami nr jeden:)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    


piątek, 16 sierpnia 2013

Moja Tangle Teezer

Dziś doszła moja szczotka Tangle Teezer, nie trzeba jej nikomu przedstawiać;)
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej szczotki, myślałam sobie kolejny rozreklamowany i drogi jak na szczotkę bubel... Moja siostra jakiś czas temu ją kupiła i miałam okazję przed zakupem ją testować i jestem zachwycona!
Moje tragiczne w rozczesywaniu włosy nie sprawiają mi już kłopotu:D CUDOWNIE rozczesuje nie szarpiąc włosów.
Kupiłam wersję kompaktową by mi się jej ''ząbki'' nie łamały w torebce, jednak ma ona dla mnie mały minus, bo wolałabym, żeby była takiej wielkości jak wersja bez ''zamknięcia''.
Więc dziewczyny jeśli macie problem z rozczesywaniem włosów to szczerze Wam polecam, zresztą ma same pozytywne recenzje u blogujących dziewczyn.
Warto zainwestować:))
W dodatku ogromny plus za piękny desing!




czwartek, 15 sierpnia 2013

 cześć dziewczyny! 
Od rana miałam pracowity dzień;)) malowałam 3 piękne kobietki na wesele;)) wyszło cudownie, mam nadzieję,że pozwolą mi udostępnić to tutaj i Wam pokaże ! 
Ja rano wyglądałam tak;p
                                                            Codziennie nakładam rano wałki, by nie suszyć ani nie prostować włosów, dodatkowo zaczęłam intensywnie o nie dbać( wkrótce przedstawię historię moich włosów).
 aaaa... później tak ;)
 Bardzo ale to bardzo lubię intensywny kolor na ustach, tutaj L'oreal caresse 07. jest CUDOWNY, utrzymuje się długo i wielki plus za to,ze dodatkowo nawilża co jest rzadkością przy długotrwałych szminkach.
Mam na sobie również marynarkę i zwykły basic z H&M, zresztą i biżuterię również. I jeansowe spodenki z River Island ;)


Zamierzam już dziś tylko do końca pić ciepłą zielona herbatę i dokończyć książkę Emily Giffin "Pewnego dnia''. Polecam z całego serca, jest bardzo dobra! :)
Buziaki wracam do przyjemnego czytania!:)

środa, 14 sierpnia 2013

Pazurkowy wieczór.

                                                          Strasznie, ale to strasznie dziś u mnie zimno:( Ale są plusy tego,  zrobiłam sobie pazurki, czytałam książkę i odpoczywałam.
a wyglądało to mniej więcej tak --->
 Czas umilały mi pięknie pachnące świeczki z IKEI oraz Selah Sue<3

Zestaw z którego dziś korzystałam przy robieniu paznokci, postawiłam na kolor nude i odrobinie złotego brokatu. Polecam Wam produkty do paznokci z AllePaznokcie, są mega tanie i w dodatku dobre jakościowo, jeszcze się na nich nie zawiodłam i ciągle do nich wracam.Żel którego użyłam jej z firmy Simpy Nail i właściwie to mam go pierwszy raz, rozprowadzał się bardzo dobrze, napiszę za jakiś czas jak się sprawował.
Wyszło mi tak, UPS teraz widzę,że nad kształtem małego paznokcia muszę jeszcze popracować ;)
Jak Wam się podoba? Stawiacie na klasykę czy szaleństwo?


Dobranoc.
M.
 

 


                                                            Witajcie dziewczyny!
                                                       
          Mój blog poświęcę modzie, urodzie, pielęgnacji oraz relacjonowaniu zdarzeń z mojego życia.
          Znajdziecie u mnie: nowinki zarówno kosmetyczne jak i modowe, zakupowe haule czyli o  wszystkim co  my kobiety kochamy najbadziej.
 Liczę na to,że będę dla Was pomocna oraz że i ja się od Was dużo nauczę. Mam nadzieję,że się polubimy ;)


Poznajcie mojego ukochanego psa- Frida. Będzie tu często gościł jako miły dodatek.A tymczasem uciekam,wieczorem napiszę dłuższą notkę.

Całuję! M.